Banka Faiz Oranları

216

Banka Faiz Oranları

Bankaları kredi faizleri günümüzde de en çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Peki, bankaların kredi faiz oranları ne kadar? Bankalara ait kredi faiz oranlarını yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Yakın zamandabankalarkredi faiz oranlarında indirime gittiğini kamuoyuna açıklamıştı. Düşük faizli kredi oranlarını kullanmakisteyenler bu indirim haberinden son derece memnun kalmıştı.İndirim haberi ile vatandaşlar hayallerini gerçekleştirmek için de harekete geçmeye başladı. Kredi faizi oranlarında ortaya çıkan ciddi düşüş sonrasında vatandaşlar düşük faizli kredi çekerek ihtiyaçlarını gidermeye başladı.

Nakit Avans Mı? Kredi Mi?

Eğer kısa vadede geri ödemeli kredi almak isterseniz kredi nakit avans işlemlerini kullanabilirsiniz. Kredi nakit avans uygulamaları sizlere kefilsiz, şartsız ve koşulsuz kredi alabilme desteği sunuyor. Acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca çözebilmek için kredi kartı almanız yeterlidir. Kredi kartınızı kullanarak bankaya gitmeye gerek kalmadan ATMler üzerinden ya da elektronik bankacılığı kullanarak nakit avans alabilirsiniz.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Oranları

En uygun ihtiyaç kredisi konusunda 36 ay vade üzerinden 2,19 faiz oranı ile ING Bank birinci sırada yer alıyor. Diğer bankalar arkasından takip ediyor. En uygun ihtiyaç kredisi sizin ihtiyaçlarınıza çözüm bulan kredi olduğunu unutmamanız gerekir.

En Uygun Konut Kredisi Oranları

En uygun konut kredisi 120 ay vadeli 1,89 faiz oranı ile Kuveyt Türk bankasıdır. Banka üzerinden uygun konut kredisi ile ev alabilmek için almak evin belirli kriterleri karşılaması gerekir.

En Uygun Taşıt Kredi Oranları

Taşıt kredisi konusunda 48 ay vadeli en avantajlı taşıt kredi teklifi 1,93 faiz oranı ile Kuveyt Türk bankasıdır. Banka üzerinden satın alacağınız araba araç kredisi ödenene kadar bankanın ipoteği altında olacaktır. Son taşıt kredisi ödenmeden araç üzerinde tam hakka sahip olamıyorsunuz. Bu dönemde aracınızı satmak isterseniz, ilk olarak bankadan onay almanız gerekir.

Banka Faiz Oranları
En Uygun Kobi Faiz Oranları

Kobi faiz oranları konusunda 36 ay vade üzerinde 2,08 faiz oranı ile VakıfBank ilk sırada yer alıyor.Bu yazımızda yer alan güncel banka faiz oranlarıyla beraber en avantajlı en uygun banka kredilerini öğrenebilirsiniz.

Özellikle ekonomik krizin etkisini ciddi şekilde göstermeye başlaması sizi kredilere yönlendirebilir. Bu dönem içerisinde bankaların size özel sunmuş olduğu kredi paketlerini inceleyerek ihtiyacınız olan kredi türünden kolayca yararlanabilirsiniz. Kredi konusunda en iyi faiz oranlarını sunan bankalardan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Krediyi almadan önce geri ödeme koşullarını doğru şekilde ayarlamanız gerekir. Aksi taktirde kredi notunuz düşebilir.

Her hangi bir banka üzerinden çekmek istediğiniz kredilerin faiz oranları değişkenlik gösterebilir. Talep edilen ihtiyaç kredisi vade farkı ve çekilen oranlara göre değişir. İhtiyaç Kredisi çekmek istediğiniz zaman internet üzerinden ekstra masrafları incelemeniz gerekir.Kredi türünüzeuygun gördüğünüz krediyi bankaya gerek duymadan online olarak başvurabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz kredi düzenli ödenmediği zaman Kredi Kayıt Bürosu tarafından takip edilir ve kredi notunuzu etkiler. Bu da istediğiniz kredi oranlarını çekememenize neden olabilir. Bu yüzden kredi konusunda komisyonları ile ilgili Kural ve Şartları dikkatle okumanız gerekir. Kredi konusunda tüm detayları bankaların resmi internet adreslerinde okuyabilirsiniz.

 

Bankalar Hakkında Geniş Bilgi

Garanti Bankası Kredi Hesaplama

Konut Kredisi Çekmek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.