Katar’da iş imkanları nelerdir? Katar’da çalışma hayatı ve sosyal yaşam

 Katar’da iş imkanları nelerdir? Katar’da çalışma hayatı ve sosyal yaşam

Katar’da iş imkanları nelerdir? Çalışma hayatı ve sosyal yaşam nasıldır?

Katar, yaklaşık 2,5 milyon nüfusu ve Türkiye’den 70 kat küçük yüz ölçümü ile orta doğu coğrafyasının en küçük ülkelerinden birisidir. Hızla büyüyen ekonomisi ve 2022’de dünya kupasına ev sahipliği yapacak oluşu dolayısı ile ülkede çalışmak isteyen yabancılar için büyük fırsatlar barındırıyor.

Katar’da sosyal yaşam

Katar, nüfusunun yaklaşık %75’inin yabancılardan oluştuğu ve bölgedeki en büyük Amerikan üssünün konuşlandığı bir yarımada ülkesidir. Yerel halkın neredeyse tamamı Müslüman olup ülkede Arapça konuşulmaktadır. Dünyada kişi başına düşen milli geliri en yüksek ülkelerden birisidir.

İslam dininin çok güçlü bir şekilde yaşandığı ülkede kurallar yabancılar için çok fazla katı olmasa da zaman zaman zorlayıcı olabilmektedir. Ramazan ayında iftara kadar tüm restoranlar kapalıdır. Yerli kadınların genelde siyah bir tür tunik giydiği ülkede özellikle gençler kot pantolon, etek ve benzeri kıyafetlerle de dolaşabilmektedirler. Aşırıya kaçılmadığı sürece çok da sıkıntı olmamaktadır.

Nisan ayından itibaren ülkede hava sıcaklığı gölgede 40 derecenin altına inmemektedir.

Özellikle sportif alanlarda dünya genelinde söz sahibi olmaya çalışan ülkede Asya Olimpiyatları, Açık Tenis Turnuvaları, Boat Yarışları ve Katar Rallisi gibi çeşitli spor alanlarında adından söz ettirmektedir.

Bir çok Amerikan üniversitesi ve bu üniversitelerde çalışan Amerikalı akademisyenler olup ülkedeki yabancı öğrenci sayısı bir hayli fazladır.

Ülkede suç oranı yok denecek kadar azdır.

Gerek trafik cezaları, gerekse hırsızlık, dolandırıcılık gibi suçlara verilen cezalar o kadar yüksek ki kimse suç işlemeye cesaret edemiyor. Zaten ülke genelinde insanların alım gücü oldukça yüksek olduğu için buna ihtiyaç da duymuyorlar.

Ülkede gelir adaletsiliği yüksek olmasına rağmen aslında insanların kurallara uymasının en büyük nedeni verilen bu cezaların yüksekliğidir. Çünkü ara kademe uzman yada yönetici pozisyonunda bir kişi 4-5 bin dolar maaş alırken hizmet sektöründe çalışan Bangladehli, Nepalli, Myanmarlı bir işçi 300-400 dolar maaşla geçimini sağlıyor. 

Türkler için ülkeye girişte turistik amaçlı geliniyorsa vize istenmiyor. İngilizce ikinci anadil sayılır. Bu yüzden her yerde İngilizce konuşan birilerini bulabilirsiniz.

Türk ehliyetleri 1 hafta kullanılabiliyor. Daha sonrası için yetkili makamlardan izin belgesi alınması gerekmektedir.

Yerel halkın geneli sıcak kanlıdır ancak biraz sonradan görmeler. Kadınları kara çarşaf giymesine rağmen genelde yüz kısımları açık gezerler. İnanılmaz bakımlı ve çok yüksek topuklu ayakkabılarla gezebiliyorlar. Her tarafta spa salonları ve güzellik merkezleri görebilirsiniz. Erkekler genellikle gün içerisinde çalışırken kadınlar alışveriş merkezlerinden çıkmamaktadırlar.

Ülkede kadınlara tanınan sosyal haklar çok fazla olduğu için kadınlar hayatlarından memnundurlar. Hemen hemen hiç bir Katarlı kadın yabancı bir erkek ile evlenmek istemez. Çünkü böyle bir durumda sahip olduğu tüm sosyal hakları elinden alınır.

Katarlı gençler devletin büyük teşvik ve yatırımlarından dolayı genel olarak iyi eğitim olanakları olmasına rağmen, ülke yönetiminin yüksek batı hayranlığı ve tamamen Amerikanvari hayat felsefesi doğrultusunda ciddi bir bilinçsizlikle yetişmektedirler. Diğer bir deyişle, küreselleşen dünya, savaşlar, açlık ve kötü giden ekonomiler hakkında pek fikir sahibi oldukları söylenemez. Ailelerinden gelen zenginlikle lüks arabalarda gezip nargile kafelerde öldürdükleri zamanla dünya gerçeklerinden oldukça uzak yaşamaktadırlar.

Ülkedeki sosyal hayatın bir parçası olan günlük yaşamda iş dışında neler yapılır, neler yapılamaz diye özetleyecek olursak;

 • Yüksek sıcaklıklardan dolayı yılda en fazla 3 ay sahil kenarında dışarıda gezebilirsiniz,
 • Lüks otellerde yeyip içebilirsiniz,
 • Bol bol partiler ve eğlencelere katılabilirsiniz,
 • Alışveriş merkezlerinde zaman öldürebilirsiniz,
 • Yılda bir kaç kez düzenlenen uluslararası spor etkinliklerine katılabilirsiniz,
 • Sıcak havalarda “bir temiz hava alayım” diyemezsiniz,
 • Bizdeki istiklal caddesi gibi çıkıp caddede gezebileceğiniz bir yer bulamazsınız,
 • Giyim alışverişi yapamazsınız, inanılmaz pahalı
 • Ucuz ev bulamazsınız (orta büyüklükte yaşanabilecek bir evin kirası 2.000 dolardan başlıyor )
 • Toplu taşıma kullanamazsınız, her yere ulaşım yok, taksi bulmak büyük sıkıntı. Kiralık yada size ait bir aracınız olması gerekir

Katar’da çalışma hayatı. Katar’da iş imkanları

Özellikle 2022 dünya kupasına hazırlıklar kapsamında dev bir şantiyeye dönen Katar’da iş imkanları oldukça geniştir. Yerel halkın daha çok masa başı işlerde çalışması yada işveren olmasından ötürü başta Asya ülkeleri olmak üzere dünyanın bir çok yerinden gelen insanlar milyarlarca dolarlık inşaat projelerinde, dev petrol ve doğal gaz şirketlerinde ve özellikle hizmet sektöründe çok rahatlıkla iş bulabilmektedirler..

Ülkedeki petrol ve doğal gaz kaynaklarını başlıca Amerikan Exxon Mobile, Fransız Total ve İngiliz BP firmaları işletmektedir. Devletin petrol ile alakalı kurumlarının yönetimi ve ortaklığı da yine bu şirketlerin elindedir.

Doğal gaz ve petrole dayalı ekonomisi olan Katar’da büyüyen inşaat sektörü ile birlikte demir çelik sektörü de önem kazanmaktadır.

İnşaat sektöründe çalışanların, yazın ortalama 50 dereceyi bulan hava sıcaklığını bilerek gitmeleri orada daha sonradan sıkıntı yaşamamaları adına önemlidir.

Türkiye dışında çalışmak isteyen kişilerin mutlaka yurtdışında çalışmak başlıklı yazımıza da göz atmalarını öneririz.

Katar’da hangi işlerde çalışılır?

Katar’da çalışmak kolay değildir. Hintli, Filipinli, Nepalli, Sri lankalı yada Bangladeşli işçilerin ve hizmetçilerin çalışma ve sosyal şartları yüreğinizi burkabilir.  İşçilerin alışveriş merkezlerine girmeleri yasaktır. 50 derece sıcakta 45-50 kilo ağırlığındaki Nepalli, Hintli işçilerin aylık 200$’a çalıştırıldığı ülkede resmen modern kölelik söz konusudur.

Bir çok inşaat, Qatar Foundation adlı devlet kuruluşu tarafından ihale edilir. Bu inşaatlarda çalışan işçilerin büyük bir kısmı Nepal ve Hindistan’daki ajanslar aracılığı ile ülkeye gelir. Bu ajansların koyduğu bazı acımasız kurallar mevcuttur. Bazen işçilerin ilk bir yıllık kazançlarını ajansa vermeleri gerekmektedir. Yada bazen bu işçiler bu ajanslara peşin olarak 1000 usd civarında bir para ödeyerek bu ülkeye getirilmektedir. Bir çok Türk İnşaat şirketleri de bu ajanslarla çalışır.

İnşaat sektöründe çalışmak için Türkiye’den vasıfsız eleman pek alınmamaktadır. Bu ihtiyaç bahsetmiş olduğumuz ülkeler aracılığı ile zaten çok daha ucuza mal edilmektedir. Hiç bir vasıfsız Türk işçisi gidip 200 usd karşılığı orada çalışmaz. Türkiye’den ihtiyaç duyulan iş gücü daha çok kalfa yada usta seviyesindeki kalıpçı, demir bağlama ustası, fayansçı, elektrik tesisatçısı, su tesisatçısı, şantiye şefleri, vardiya amirleri, ustabaşı gibi ara kademe çalışanlar ile mimar, mühendis gibi eğitimli uzman personelden oluşmaktadır.

İnşaat sektörü dışında, Türkler petrol şirketlerinde çalışabiliyor yada hizmet sektöründe dönerci, kebapçı kuaförlük gibi işlere uğraşabiliyorlar.

Nepalli, Hindistanlı, Srilankalı işçiler genellikle sağlık, temizlik, çocuk bakimi gibi Arapların işlerini yapmakta yada inşaatlarda vasıfsız işçi olarak çalışmaktadırlar. Bir çok Hintli taksi şoförü yada özel şoföre rastlayabilirsiniz.

Katar’da çalışanlar ne kadar maaş alır?

Ülkede çalışan yabancılar arasında bir çeşit sınıf ayrımı vardır.

Amerikalılar 1. sınıf, Avrupalılar Amerikalılar kadar olmasa da yine 1. sınıf, Türkler, Mısırlılar, Libyalılar… 2. sınıf, diğer az gelişmiş Asya ülkelerinin vatandaşları ise 3. sınıf olarak görülür. Dolayısı ile, ne kadar batı tipli, ne kadar beyaz tenli iseniz size burada yapılacak muamele o kadar iyi olacaktır.

Bir Amerikalının maaşı en az 10-15 bin dolardan başlarken Hindistanlı, Nepalli işçiler 200-300 dolar civarında kazanmaktadırlar.

Türkler genelde Türkiye’de kazandıklarının en az 3 katını, çalıştıkları firma ve yaptıkları işe göre ise 5 katına kadar kazanabilmektedirler.

Katar’da Çalışacakların Dikkat Etmesi Gerekenler

Bu ülkeye gidecekseniz Katar’da iş imkanları ile ilgili detaylı bir araştırma yapmalı, gideceğiniz firmayı iyi seçmelisiniz. Size mutlaka ev, araba, sağlık sigortası, uçak bileti gibi imkanların sunulduğundan emin olmalısınız. Ülkede yaşam çok pahalı olup tüm bu masrafları çıktıktan sonra, eğlence hayatınızın olmadığı bir durumda bile en az 1000 dolar aylık giderinizin olacağını unutmayın.

Ülkede çalışmaya karar vermeden, imkan varsa mutlaka önden gidip çalışacağınız iş yerini, yaşayacağımız evi ve ülke şartlarını görmenizi öneririz  Zira gerek hayat pahalılığından gerekse hava koşullarından dolayı umduğunu bulamayıp erken dönen bir çok insan mevcut.

Yurt dışında hangi ülkede çalışacak olursanız olun mutlaka dikkate almanız gereken konuları aşağıda linki verilen yazımızdan incelemenizi öneririz.

Yurt dışında çalışacaklar için çok önemli tavsiyeler

Katar vizesi için aşağıdaki yazıdan bilgi alabilirsiniz;

Katar Vizesi Almak İçin Gereken Şartlar

Eğer Kuveyt’te de çalışabilirim diyorsanız, Kuveyt için ülkedeki ekonomik durum, sosyal hayat şartları ve iş fırsatları için aşağıdaki yazımızı da okumalarını öneririz.

Kuveyt’te ekonomik ve sosyal yaşam ile Türkler için iş fırsatları 

Girişimciler için Kuveyt Ekonomisi

Kuveyt’ten ne alınır, Kuveyt’e ne satılır?

Katar dışındaki ülkelerdeki iş fırsatları ile ilgili aşağıdaki konular da ilginizi çekebilir;

Bulgaristan’da Çalışmak – Bulgaristan’da Iş Kurmak

Kanada Göçmenlik Başvurusu – Kanada’da Yaşam Ve İş Fırsatları

Kazakistan’da Yaşam Nasıldır? Kazakistan’da Iş Imkanları Nelerdir?

Cezayir’de Çalışmak Için 8 Neden

Suudi Arabistan Iş Imkanları Nelerdir?

Ingiltere’de Çalışmak – Iş Bulmak – Maaşlar

Azerbaycan Iş Imkanları. Çok Kazanmak İsteyenlere…

Bahreyn’de Iş Kurmak. Bahreyn’den Ne Alınır? Bahreyn’e Ne Satılır

İş başvurularında özgeçmiş çok önemli olup doğru ve etkili cv hazırlamak ve kolay işe yerleşmek için aşağıdaki başlıkları mutlaka incelemenizi öneririz.

Doğru cv (özgeçmiş) hazırlama teknikleri

Kolay iş bulma yöntemleri

Başarılı iş görüşmesi yapmanın püf noktaları

iş görüşmelerinde sıkça sorulan sorular

İş görüşmelerinde sıkça yapılan hatalar

Zorlu mülakat sorularına verilebilecek en güzel cevaplar

Detaylı bilgi almak istediğiniz konularda bize aşağıdaki yorum bölümünden ulaşabilirsiniz.

Destekleriniz için Facebook sayfamızı beğenerek takipte kalmanızı umuyoruz.

Katarda Çalışmak İsteyenler İçin Maaş Dolgun Yemek Ustası ve Garsonlar Alınacaktır Müracaat :

sonmeznyzsonmez@gmail.com

 

Yapılan Yorumlar
 • Anonim dedi ki:

  MERHABA BEN 11 YIL KOLTUK DÖŞEME İŞİNDE CALIŞTIM VE BUNUN YANINDA GAZ ALTI KAYNAK USTASI OLARAK CEŞİTLİ FİRMALARIN KAYNAK İŞLERİNİ YAPTIM MOBİLYA SEKTÖRÜNE ELİM YATKIN OLUP ŞİMDİLER DE OTO CAM SEKTÖRÜNDE TÜM MOTORLU ARACLARIN CAM MONTAJINI YAPIYORUM ( KAMYON TIR OTOBÜS İŞ MAKİNALARI OTOMOBİL ) VE YURTDIŞINDA BİR İŞ FIRSATI YAKALAMAK İSTİYORUM SİZLERDEN BANA YARDIMCI OLMANIZI BEKLİYORUM ÜLKE FARKETMEZ AVRUPA ÜLKELERİ DIŞINDA OLSUN İSTERİM

  • admin dedi ki:

   İbrahim bey,
   Öncelikle cesaretiniz ve çabanız için tebrik ediyorum sizi.
   Malesef ülkemizde birçok yeteneği olan nice insanımız iş imkanlarının yoksunluğundan dolayı bilgisi ve tecrübesi olan işleri yapamıyor ve başka meslekler yapmak zorunda kalarak ya çok düşük şartlarda çalışıyor yada sevmediği işi yaparak mutsuz bir hayat sürüyor.
   Siz kafanıza koymuşsanız yurtdışında çalışmayı, hayalinizden vazgeçmeyin. Sizin tecrübelerinizi ve bilginizi kullanabileceğiniz bir çok ülke var. Başta Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Katar, Rusya, Türkmenistan, Kazakistan olmak üzere birçok Ortadoğu ve Asya ülkesinde çalışabilirsiniz.
   Daha önceki yurtdışı deneyimlerinizi bilmiyorum. Yabancı diliniz var mı bilmiyorum. Bunlar çok önemli.
   Yine mesleğinize ait bir diploma, sertifika gibi belgelenebilir tecrübeleriniz var ise bunlar da iş bulmanıza çok fayda sağlar.
   Yurtdışında faaliyet gösteren ve İşkur’a bağlı bir çok Türk firması var. Bunların iş ilanları zaman zaman internet sitesinde yayınlanıyor. Oradan takip edebilirsiniz.
   Yada sizin iş alanınızda yurtdışında faaliyet gösteren firmaların direkt internet sitelerinden doğrudan başvuru yapılabilir.
   Yurtdışı firmaları için jobs.abroad.com adresinden güncel iş ilanlarını takip ederek tecrübelerinize uygun ilanlara cv göndererek başvurabilirsiniz.
   Gönlünüzce çalışabileceğiniz bol kazançlı günler dileriz.

 • Anonim dedi ki:

  merhaba, ben servis katarda küçük işlerde geçici olarak çalışmak istiyorum mesela taksicilik gibi bu konu hakkında imkan ve şartlar nedir bilgi verebilr misiniz teşekkürler

 • Anonim dedi ki:

  Merhaba,
  Kocaeli Üniversitesi – Kimya ve Kimyasal İşlemler bölüm mezunu vasıflı kimya teknikeriyim.
  Katar ve benzeri ülkelerin ilaç firmalarında, eczanelerde, sağlık, gıda, boya, kozmetik, tekstil, plastik sanayilerde kimyager olarak çalışabilirim. 4 yıllık laboratuvar tecrübesine sahibim. Ayrıca B sınıfı sürücü belgesine sahip olarak aktif şoförlük yapabilirim. (0507 278 78 07)

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,
   Bilgilerinizi yayınlıyoruz. bizi takip eden firmalar gerektiğinde sizinle itribata geçecektir.
   iyi günler
   Parasal Çözümler

 • Anonim dedi ki:

  adım oğuzhan 7. yıldır soğuk demir kaynakçısıyım. gaz altı elektirik ve oksijen kaynaklarını biliyorum. yurt dışında çalışmak istiyorum. ilginize teşekkür ederim.

 • Anonim dedi ki:

  Mrb ben ince işler teknikerim alçı boya endüstriyel boya ısı yalıtım tamir harcı seramik asma tavan bu branşlarda 11 yıldır hastane cezaevleri adliye sarayı ve konu inşaatlarında formanlik ve ustalık yapıyorum yurtdışında iş arıyorum.
  Seslinaz@hotmail.com

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,
   Bilgilerinizi yayınlıyoruz. bizi takip eden firmalar gerektiğinde sizinle itribata geçecektir.
   iyi günler
   Parasal Çözümler

 • Anonim dedi ki:

  MERHABA BEN ANKARADAN DAHA ONCE KATARDA ÇALIŞTIM GAMA HOLDİNGLE GİTMİŞTİM OTO TAMİRCİSİYİM AMA MESLEĞİMİ BIRAKIP HİDROLİK TAMİR BAKIMINA GEÇTİM KATAR DA HİDROLİKÇİ VEYA TAMİR BAKIMCI OLARAKTA İŞÇİ ALIMI VARSA DEGERLENDİRMEK İSTERİM E SINIFI EHLİYETİM VAR İRTİBAT

  • admin dedi ki:

   Merhaba,

   Mail adresinizi ekleyebilirseniz bizi takip eden firmalar gerektiğinde size ulaşabilir.

   iyi günler
   Parasal Çözümler

 • Anonim dedi ki:

  selam ben katarda calışmak ıstıyorum arapça bılıyorum garsonluk ve soforluk tecrubem var 05424481183

  • admin dedi ki:

   Merhabalar,

   Yorumunuzu yayınlıyoruz. bizi takip eden firmalar gerektiğinde sizinle itribata geçecektir.

   iyi günler
   Parasal Çözümler

 • onder ORMANCI dedi ki:

  Ben türkiye petrol sektöründe çalışan bir amerikan firmasında çalışıyorum COİL TUBİNG departmanındayım katarda çalışmak istiyorum o.ormanci@gmail.com

 • Anonim dedi ki:

  merhaba,
  ben 10 yıldır bir fabrikada bilgi işlem sorumlusu olarak çalışmaktayım, yurt dışı tecrübesi yaşamak istiyorum.

 • Anonim dedi ki:

  Merhabalar ben Osman garsonum ingilizcem iyi lux otellerde çalıştım. ..İstanbulda 5 yıldızlıotel de çalıştim osmandursun69@gmail.com

 • Anonim dedi ki:

  Merhaba ben türkiyede bobinaj ,matkap, kırıcı delici el aletleri sektöründe servislik hizmeti veriyorum.
  imkanların zayıflığından ötürü katarda çalışmak ve yerleşmek istiyorum . hakanhasanbas@hotmail.com

 • Anonim dedi ki:

  merhaba 26 yıllık deneyimli ameliyathane hemsiresiyim .son 12 yıldır ameliyathane sorumluluğu yapıyorum.yurt dışında daha iyi maaşlı çalışmak istiyorum. aşağıdaki adresinden bana ulaşabilirsiniz

 • Anonim dedi ki:

  Merhaba ben nevzat kaynak ustasıyım deneyimliyim elekrik kayna ve gaz altı kayna yaparım su tesisatındn anlarım seltifikam var 05338437976

 • ramazan dedi ki:

  merhaba ben deri ve tekstil hazır giyim modelistiğiyim yaklaşık 15 yıllı aşan bir süredir modelistlik yani kalıpçılık yapmaktayım aynı zamanda elde ve bilgisayarda bay ve bayan dokuma üzerine tesettür abiye vesaire istanbulda bir çok özel firmalarda modelistlik ve modelhane sorumluluğu yaptım ilginize teşekkür ederim

 • Yüksel Taş dedi ki:

  Merhaba ben 20yillik seramik fayans ustasıyım katarda çalışmak istiyorum 05433805455

 • ramazan dedi ki:

  merhaba deri ve tekstil sektöründe 15 yılı aşkın modelistlik yapmaktayım dokuma üzerine bay ve bayan tesettür pardüse abiye elde ve bilgisayarda kalıpçıyım katarda çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ilginize teşekkürler

 • Nevzat dedi ki:

  Merhaba ben katarda çalışmak istiyorum kaynak ustasıyım deneyimli ustayım gaz altı elektirik kaynağım var su tesisisatından anlarım

 • İdris gelir dedi ki:

  27 yaşında Pimapen montaj ve üretim usta seviyesinde biriyim.elektrik tesisatindada calistim.bu alanda eleman. İhtiyacı olanlar mail gönderebilir.reyhangelirr@hotmail.com

 • çiğdem dedi ki:

  Kadınların çalışma koşulları nedir? Ben hemşireyim de yurt dışında çalışmak isterim.

  • Parasal Çözümler dedi ki:

   Merhabalar
   Yerli halk için özellikle giyim konusu sıkıntılı iken yabancılar için durum çok farklıdır.
   Özellikle Avrupalı bayanların gayet rahat ve kendi ülkelerindeki giyim tarLarına benzer giyindiklerini görebiliyoruz.
   Yaşam konusunda bayanlar pek bir sıkıntı yaşamasa da iş konusunda alternatifler oldukça azdır.
   Genellikle erkek egemen bir toplum olduğu için bayanların iş yaşamında yer aldığı durumlar çok azdır.
   Ancak sizin mesleğinizden dolayı şansınız oldukça yüksek.
   Ülkede faaliyet gösteren özellikle yabancı hastane ve kliniklerde iş bulabilme şansınız fazladır.
   İyi günler
   ParasalÇözümler.Com

 • hasan güvenç dedi ki:

  ankara hasan güvenç yaş 39 ewliyim 2cocuk babasıyım 17yıldır pazarlama firmalarında faliyet gösterdim şuan şirkette mağza müdürülüğü yapmak tayım herpazarlama nın herkollarında faliyet gösterdim amacım yurt dışına acılmak kendimi çalıştım firmaya gösternek herkes paazar lamacı olur ama pazarlama yapmaktır maaş için katarı seçtim saygılarımı sunarım türk weya yabancı firmalara şükranlarımı iletirim noo…0543 447 93 90

 • HAKAN dedi ki:

  mrb ben konyadan hakan mazak cnc operatörüyüm ve söförlügümde var yani elimden her iş gelir

 • Bahattin emen dedi ki:

  Selamın aleykun elektrik isiyle ugrasıyorum kalfayım 05380184887 acil is arıyorum

 • Bahattin emen dedi ki:

  Yurt dısı islerinde oncelik tanırım ne is olursa yaparım

 • Halit dedi ki:

  Ben kalıp ustasıyım katarda çalışmak istiyorum 05301334765

 • Hasan dedi ki:

  Katar’da çalışmak istiyorum inşaat inçe işlerinden anlarım saygılar.
  Hasan.bartin@hotmail.com

  • Parasal Çözümler dedi ki:

   Merhabalar
   Mesajınızı mail adresinizle birlikte yayımlıyoruz.
   Katar’da faaliyet gösteren firmalardan bizi takip edenler ihtiyaç durumlarına göre size ulaşacaklardır.
   İyi günler

 • Uğur dedi ki:

  Merhaba ben kebap ve ızgara ustasıyım katar da çalışmak istiyorum nasıl çalışabilirim kiminle görüşmem gerekir.

  • Parasal Çözümler dedi ki:

   Merhabalar

   Mail adresinizi yorumunuza ekleyerek gönderirseniz Katar’da faaliyet gösteren firmalardan bizi takip edenler ihtiyaç halinde size ulaşabilirler.

   Ayrıca, eğer ingilizce biliyorsanız aşağıda internet adresi verilen siteye girerek size uygun iş fırsatlarını kontrol edebilir ve isterseniz CV oluşturup iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
   wwww.bayt.com/en/qatar/jobs/locations/doha/

   Bayt.com oldukça yaygın kullanılan yurt dışı iş ilanları plantformudur.
   Katar dışındaki ülkeler için de arama yaptırarak yeteneklerinize ve tecrübenize uygun iş bulabilirsiniz.

   Bunun haricinde, aşağıda linki verilen yazımızdan yurt dışında faaliyet gösteren firmaların listesine ulaşabilir ve firmalların internet sitelerindeki kariyer fırsatlarını kontrol edebilirsiniz. Aktif personel arayışı olmayan firmalara dahi özgeçmişinizi mail ile iletmenizi tavsiye ederiz. Zira şu anda personel ihtiyacı olmayan bir firma daha sonradan ihtiyaç duyabilir ve gerektiğinde size ulaşabilir.

   Yurt Dışında Faaliyet Gösteren Türk Firmaları
   iyi günler dileriz..

 • erkan aktoprak dedi ki:

  katarda çalışmak istıyorum sıhhı tesisat ustasıyım

 • erkan aktoprak dedi ki:

  sıhhı tesisat ustasıyım katarda çalışmak istiyorum

 • Dursun dedi ki:

  0544 603 00 08 ben alci boya ileri yapiyorum

 • Erkan dedi ki:

  Bayan kuaförüyüm Micro kaynak uzmanıyım hem boya uzmanıyım bende istanbul dışında çalışma teklifi cazip geldi 20yıllık deneyime sahibim erkanaltay36@gmail.com

 • Metin özyurt dedi ki:

  Bağlı bulunduğumuz şirketin isviçre ve fransa’da bulunan şantiyelerinde görevlendirilmek üzere
  Sıhhi tesisat ustaları , inşaat elektrik ustaları , fayans ve şap ustaları , kaynak ustaları (gazaltı , elektrik ve asetilen kaynakları) boya ve alçı ustaları , alçıpan ustaları , pvc montaj ustaları ve dış cephe kaplama işinde tecrübeli iş arkadaşlarına ihtiyacımız vardır.
  Müracaat için
  Metin ÖZYURT
  e-mail : cnsept_switzerland@hotmail.com
  Whatsapp: 00336.20.93.22.13

 • Ömer dedi ki:

  S.a biZ ELEKTRIK ISIYLE URASIYORUZ EKIP OLARAK SIRKET VE MAAAS HAKKINDA BILGI VERIRMISIN YURT DISI TECRUBWMIZ VAR AMA FARKLI ISLERSE

 • zakır akyuz dedi ki:

  seramık fayans ve mermerustasıym yurtdısıdeneyımım vardır zakir-akyuz@hotmail.com

 • erkan aktoprak dedi ki:

  insaatcıyım sıhhı tesısat ustasıyım yurt dısında calısmak ısterım fgklkl@outlook.com

 • Anonim dedi ki:

  Dış cephe boya montajlama işi yapıyoruz katar yada yurt dışı işi istiyorum libya bingazi da 2 yıl çalıştım ihtiyaç olduğunda her iş yaparım hamza8586.k@gmail.com

 • Yunus Atak dedi ki:

  merhaba hasta bakımda 1 yıl deneyimim vardır yurtdışıda çalışmsak istiyorum yunus_atak_06@hotmail.com

 • alp dedi ki:

  biyolog olarak yurt dışında çalışmak istiyorum.window-gold@hotmail.com

 • alp dedi ki:

  biyolog olarak çalışmak istiyorum. window-gold@hotmail.com

 • Gungör kaplan dedi ki:

  montaj mantolama alçıpan alçı ustasıyım 0534 202 4663

 • Selim dedi ki:

  İyi derecede İngilizce biliyorum.. Ankara üniversitesi Kamu Yönetimi mezunuyum.. 41 yaşındayım ve idari mali işler yönetim departmanlarinda çalıştım.. Katar da bir petrol şirketlerinde çalışmak istiyorum.. nasıl ve nereye.. teşekkür ederim

 • Kenan Polat dedi ki:

  Merhabalar;
  Ben Kenan İstanbul’da bir inşaat şirketi sahibiyim ve istifa etmiş bir tapu müdürüyüm.
  İlk inşaatımı bitirdim. büyük (100-200 dairelik) kar marjı olan projeler geliyor.
  Hızlı büyüme amacım dahilinde bana resmî olarak ortak olabilecek sermaye yatırımı yapabilecek kararlı iş ortakları arıyorum.
  Teşekkür ederim…
  İletişim: +90532 2572248

 • Mehmet dedi ki:

  Merhaba ben tekstil isindeyim 15 yıllık makine ve ustalık yaptım iş istiyorum teşekkürler

 • Mehmet özdemir dedi ki:

  Merhaba ben izmirde ikamet etmekteyim özel bir hastanede ambulans söförlüğü yapıyorum hasta kayıt geçmişim var ekstra garsonlukta yapıyorum katarda çalışmak istiyorum benide değelendiriseniz sizi mahçup etmeyeceğimin teminatını veriyorum teşekkürler.
  Irt. 05324306586

 • Yusuf hilesiz dedi ki:

  Sayın:Yetkili
  Çalışma hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma fırsatım oldu bu nedenle takımınıza kolaylıkla adapte olacağımı düşünüyorum
  İşini severek yapan disiplinli ve detaylara önem veren biriyim yeni şeyler öğrenmeyi ve yeteneklerimi geliştirmeye özen gösteren biri olarak özenli istekli dikkatli iş ve iş güvenliği kurallarına uymayı prensip edinen biriyim
  2006 2018 yılları arasında boydak holding boyçelik metal aş boru profil üretim tesisinde üretim ustası (formen) olarak görev yaptım makina montaj makina mekanik metal işleri ve kaynak işlerinde bilgi ve tecrübeye sahibim
  Kaizen TPM ve PM 5 S yalın 6 sigma sarı kuşak ve SAP sistemi ile ilgili eğitimler aldım
  Şirketinizin yurt içi ve yurt dışı projelerinizde uygun gorüldüğü taktirde uygun görülen pozizyonda görev almak istiyorum.
  Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dilerim

 • Ferhat dedi ki:

  37 yaşındayım 25 yıllık torna tesviyeciyim 13 yıldır medikal malzemeleri üretiminde çalışıyorum katara için teklif olursa gitmeyi düşünürüm

 • Savaş dedi ki:

  Selamın aleyküm ismim savaş paletli iş makinası operatörüyüm katarda iş arıyorum 05464461576 operatöre ihyacı olan varsa alo demesi yeterli

 • NAZMİ DEMİR dedi ki:

  UZMAN TIR ŞÖFÖRÜ HER MARKA ARACI KULANABİLİRİM. TEL:05 41 342 59 78

 • Muzaffer yılmaz dedi ki:

  Slm merhaba lar muzaffer yılmaz ben turkısh delight lokum ustasıyım lüx specıal oscar çeşitler yapmaktayım her konuda yenilikçiyim qatarda çalışmak istiyorum

 • Mehmet dedi ki:

  Merhabalar ben marangoz.mobilya ustasıyım hem imalat.hem montaj işleri yapıyorum genelde toki işleri yapıyorum usta arayanlar irtibata geçebilirler 5356720133

 • Ömer dedi ki:

  Merhabalar ben Kayseri’de yaşıyorum 15 yıllık mobilya ustasiyim 4 yilustabasilik yaptım. Ayrıca inşaat kalıp işinde de çok tecrubem var. Yatak odası,yemek odası,mutfak,banyo,vs,vs herturlu mobilya isi yaptım yurt dışında iş arıyorum ülke farketmez paramız sağlam olsun yeter. Ömer turgutalp iletişim 5077302269

 • Arif Öztürk dedi ki:

  Perde sektöründe yirmi sekiz yıldır çalışıyorum bu işle alakalı yurtdışı nda tercih katar iş arıyorum
  Cep 05335509377

 • Basri aytaç dedi ki:

  İnşaat kafasıyım kararda çalışmak istiyorum

 • Adem dedi ki:

  Otomotiv teknikeriyim.20 yillik inssat tecrubem var.katarda calismak istiyorum

 • tuncay dedi ki:

  Selamun aleykum bu meslekte yurt dışında iş arıyorum
  Bilgisayar Bakım Onarımı
  Dizüstü Bilgisayar Onarımı
  Güvenlik • Kamera Sistemleri Kurulum
  Word Excel Powerpoint
  İnternet Cafe kurulum
  Ağ Çalışması Grubu
  İş Makinası Oparator
  Tower Crane
  Forklif
  Bobcat
  Bekoloader
  Excavator
  Teleskop
  İstenildiginde cv yollayabilirim
  tuncays315@gmail.com

 • tuncay dedi ki:

  Selamun aleykum bu meslekte yurt dışında iş arıyorum
  Bilgisayar Bakım Onarımı
  Dizüstü Bilgisayar Onarımı
  Güvenlik • Kamera Sistemleri Kurulum
  Word Excel Powerpoint
  İnternet Cafe kurulum
  Ağ Çalışması Grubu
  İş Makinası Oparator
  Tower Crane
  Forklif
  Bobcat
  Bekoloader
  Excavator
  Teleskop
  İstenildiginde cv yollayabilirim
  tuncays315@gmail.com

 • tuncay dedi ki:

  Selamun aleykum bu meslekte yurt dışında iş arıyorum
  Bilgisayar Bakım Onarımı
  Dizüstü Bilgisayar Onarımı
  Güvenlik • Kamera Sistemleri Kurulum
  Word Excel Powerpoint
  İnternet Cafe kurulum
  Ağ Çalışması Grubu
  İş Makinası Oparator
  Tower Crane
  Forklif
  Bobcat
  Bekoloader
  Excavator
  Teleskop
  İSTENİlLDİGİNDE KAPSAMLI CV YOLLAYABİLİRİM
  tuncays315@gmail.com

 • Hasan Taş dedi ki:

  Elektirik ustasıyım 17 senedir katarda çalışmak ıstiyorum 5551638150

 • Osman dedi ki:

  Katar da iş arıyorum mesleğim mobilya ama öğrenmeye açık biriyim

 • Mustafa dedi ki:

  Arabistanda doğuma büyümayim süper arapçam var türkçede 2016 da türkiyede ağaolu dış ticaret pazarlamada çalıştım 2 ay katarda iş arıyorum
  05316937479 şuan yurt dışında olduğm için whatsapp daha kolay olur yurt dışı numaram 00966534781667

 • Tuncay Kopar dedi ki:

  Merhabalar ismim Tuncay Kopar Ankaranin tanınmış firmasinda 20 yıla yakın döner Ustasiyim ayrıca imalattada özel sos ve et tavuk döner açma takma pişirme kesme yapıyorum yani dönerle alakalı bütün işlere elim yatkın profesyonel olarak calisiyorum hijjenik sertifika ve aşçı belgem var aşçı yardimciligida yaparim yurtdisinda çalışma imkanı sunan düzgün kaliteli gida sektörleriyle çalışmak istiyorum tercihim Müslüman ülkeler ciddi düşünen girişimciler bu numaradan arayabilir 05388511509

 • Ümit dedi ki:

  Merhaba ben ümit erdanisman yalovada ikamet ediyorum yaklaşık olarak 17 yıldır restoran sektörü içindeyim şef garson ve işletme müdürlüğü yaptım yurt dışında iş arıyorum kuveyt katar dubai olabilir arapça orta düzeyde yardımcı olursanız sevinirim saygılar iyi çalışmalar

 • erkan aktoprak dedi ki:

  insaatcıyım sıhhı tesısat ustasıyım yurt dısında calısmak ıstıyorum

 • mehmet ata dedi ki:

  merhabalar kayseride çalışmaktayım yatak hazırlık ve tasarım ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum 05416585775

 • Bekir demir dedi ki:

  Slm ben 12yillik kaynakcim gazalti ve elektirik kaynagi yapiyorum

 • Mehmet nacioglu dedi ki:

  Merhaba yurt dışında çalışmak istiyorum BBC doğrama alüminyum işini yabiyorum sağlam.bir firmayla çalışmak isterim saygılar 05388547093

 • Furkan dedi ki:

  Merhaba ben 8 yıldır mutfakta çalışıyorum son 3 yıldır mutfak şefliği yapıyorum sicak soguk salata meze tatli pasta ekmek dünya mutfagi sulu yemek hersey mevcuttur bende is imkani varsa calismai isterim 0545 738 87 70

 • ismail Gökçeoğlu dedi ki:

  AHŞAP DOĞRAMA MOBİLYA DEKARASYON MARANGOZ USTASIYIM MAKİNA OPERATÖRÜYÜM AKTİF ŞOFÖRÜM BELGELERİM VAR VE BENZERİ ÇALIŞMALARIDA YAPARIM. YURT DIŞI ÇALIŞMAK İSTERIM SAYGILARIMLA İSMAİL. GÖKÇEOĞLU. 05368127973

 • Hamza dedi ki:

  Yurtdisinda calismak istiyorum mutfak uzerine herseyi yaparim

 • Fazıl dedi ki:

  Metalurji ve Malzeme muhendisiyim stajlarim haricinde tecrübem yok, aktif araç kullanabilen diksiyonu cok iyi seviyede idare ve yönetime hakim takim calismasina yatkin arastirmayi seven genc merakli bir muhendism hatay da ikamet etmekteyim ilgilenenler bu numaradan ulasabilir 5426976947 fzlnvr1907@gmail.com

 • Huseyın dedi ki:

  serbest meslek ınşaat amelelık yaparım duzgun duzenlı ve temız çalışmayı severım dıger calışan arkadaşlarla gayet uyumlu nızamı kurallara uymayı seven bırıyım yurtdışında çalışmak ıstıyorum tanıdık ınsanlardan uzakta kendıbaşıma enaz mevlam omur verırse saglıklı bırşekılde 10 sene hıcgelmeden orda kalıp çalışmak kendımı toparlamak ıstıyorum eleman arayan lar benı ışe alırsanız sızler asla mahcupetmem tabırı caısse eşşek gıbı calışırımmm

 • Huseyın dedi ki:

  Vasıfsızım ınşaatlarda fırınlarda çalıştım ışdısıplınını pırensıplı bırıyım Katar’da cezayırde çalışmak ıstıyorum tandıklardan mevlam omur saglık verırse bı10sene gelmeden çalışmak ıstıyorum ıllakı bana göre bıış vardır pışman olmazbana ışveren

 • Tahsin dedi ki:

  Şu anda Fabrika da çalışıyorum Katar’da çalışmak istiyorum Lise Mezunuyum öğrenmeye açık biriyim Restoranda Marketlerde İnşaat sektöründe çalışırım veya diğer iş kollarında yaşım 30 Bekar’ım Numaram 0538 719 1362 WhatsApp ta kullanıyorum

 • mansur dedi ki:

  selemın aleyküm iş te calışmak istiyorum yaş 30 ne verirsenz yaparım szn le calışmak istiyorum
  0553 814 21 09 işi öğrenmek istiyorum

 • Merhaba ben mermer granit ustasiyim. 20 sene tecrübem var . Yurt dişinda çaliştım 17 sene . Yurt dişinda çalışmak isterim yardımci olursunuz sevinirim.

 • Şefik dedi ki:

  Yaklaşık 20 senedir alüminyum doğrama ustasıyım küpeşte korkuluk duşakabin cam balkon montajları yapmaktayım görüşmek isterim sizinle tşk ederim

 • Mehmet Nuri dedi ki:

  Selam ben Osmanlı kafelerin işletme ve denetleme barışta yetiştirme nargile geliştirme işlerini yapıyorum. Bu işi katarda yapmak istiyorum

 • Engin dedi ki:

  Onlar gelsin burda çalışsın.30 sene sonra ekmeğe muhtaç kalacaklar petrol bitince

 • Murat Dursun dedi ki:

  Murat Dursun
  Yaklaşık 25 yıldır tekstillen ugrasmaktayim tekstillen alakalı yada başka işlerde olabilir inşaat çevre düzenlemesi gibi çeşitli işlerde olabilir teşekkürle

 • sezgin kılıç dedi ki:

  bekoloder , forklift operatörüyüm tecrübeliyim ağır vasıta şoförüyüm ihtiyaç olursa çalışmak isterim

 • Mustafa dedi ki:

  Marangoz ustasıyım 30 yaşındayım katarda çalışmak istiyorum bana ulaşırsanız sevinirim numaram 05422865199

 • Muray dedi ki:

  Elektrik ustasiyim tava table döşeme desant altyapi daire ici tesisat tan iyi anlarim numaram 0541 855 3256

 • Ramazan dedi ki:

  Her tür proje okunur ve uygulanır
  Demir ustasıyım

 • Ayşen dedi ki:

  Merhaba iflas ettim.acil katarda çalışmak icin is ariyorum.mağza yöneticisiyim.isletmecilik yaptim.

 • Ömer Timurlenk dedi ki:

  Merhaba kebap ustasıyım. Katar’da kebap ustası olarak iş arıyorum
  Ömer Timurlenk 05511237737

 • Erdeniz dedi ki:

  Sepetli veya hiyap vinç operatörüyüm 7 yıllık deneyim

 • Emrah dedi ki:

  Alüminyum dış cephede çalıştım ise ihtiyacım var. Katar veya başka ülkede çalışmak istiyorum 0551 418 88 59

 • Mehmet dedi ki:

  Katarda terzi işi arıyorum ayrıyetten mağaza yöneticiliği ve fabrika yöneticiliği yaptım burdan yardımcı olacak varsa numaram 05354296122

 • Fırat dedi ki:

  Ağrı vasıta söförü

 • Fırat dedi ki:

  Ahır vasıta şöförü 05456264113

 • Ergun dedi ki:

  Inşaat ustasıyım her branjda çalışırım yurt dışı tercihim 05384435321

 • Subhi dedi ki:

  Katar’da çalışmak istiyorum daha önce çalışmıştım gama a ş de

 • Davut dedi ki:

  Mutfak tecrubem var katar da çalışmak istiyorum

 • Can dedi ki:

  Merhaba ben can TURKİYE istanbulda ikamet ediyorum,37 yaşında evli ve iki çocuk babasıyım ERKEK BERBERİYİM meslek kariyerime yurt dışında devam etmek istiyorum( çocuklarımın geleceği ve ferah yaşamı için),sicilim tertemiz ,iyi ve elit salonlarda çalıştım bir çok reklam ve dizi çekimlerinde mesleğimi icra ettim,instagram adresim : bugdayci_can tel:05395197878 sevgiler saygilar

 • Mehmetsalih dedi ki:

  Yurt dışında calısma istiyorum insaat tünel köprü vb demir ustasıyım 05435408640

 • Osman dedi ki:

  Alçıpan ustasiyim 05320544738

 • Kenan dedi ki:

  Katar da çalışmak istiyorum Aşçıyım 15 yıldır 5 yıl da elektrik işiyle uğraştim ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 • Oğuzhan Karakılıç dedi ki:

  Makine mühendisiyim katarda şantiyede çalısmak istiyorum.

 • volkan dedi ki:

  sıhhı tesisatçıyım ve kaynakçıyım

 • İsmail dedi ki:

  selamünaleyküm yaşım 25 exavator öperatoruyum belge mevcut bakımda yapabilirim evliyim ve 2 çocuk babasıyım çok ihtiyacım var dil arapça türkçe ana dil arapça türkçe 05435101923

 • Cuma dedi ki:

  Cuma korkmaz.inşaat işçiliği.demir.kalip.17yillik yurd disinda deneyime sahibip arapca hakim olup işimide şuan turkiyede calisip olup yurd.disinda.calismak.istiyorum 05389454112

  • Halil dedi ki:

   Cuma bey yardimci olunucaktir bukonuda sadece 640$dolar dosya vize ‘ve kayit parasini yatirin ‘ve katar havayollarinda calismaya baslayin kabul ediyordaniz lutfen 1yazin tesekkurler

 • Sezgin dedi ki:

  Yurt dışı işi arıyorum 29 yaşındayım 12 yıllık mobilya ustasıyım ayrıyetten bekoloder belgem biraz da kepçe işi yaptım yağcılık da yaparım gayet hızlı ve atik birisiyimdir

 • Ümit dedi ki:

  Yurt dışında çalışmak istiyorum dubai katar yada kuveyt olabilir 35 yaşındayım restoran sektörü içindeyim şef garson ve işletme müdürlüğü yaptım ne iş olursa olsun yaparım

 • Ekber Kök dedi ki:

  Ben ekber kök doğalgaz sıhhi tesisat ustasıyım daha önce birçok firmada çalıştım sizinle çalışmak istiyorum 0532 498 8434 ulaşırsanız memnun olurum

 • Adem dedi ki:

  Slm çalışmak isterim 4 kişiyiz proceli ustayiz 0534 847 7641

 • Alper Yavuz dedi ki:

  Fizyoterapistim katarda ya da başka ülkelerde çalışma imkanım olabilirmi araştırmak için nasıl bir yol izlemeliyim

 • Erhan dedi ki:

  Loder operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum 35 yaşındayım belgem var tel 05334720432

 • Erhan Mert dedi ki:

  Loder operatörüyüm yurt dışında çalışmak istiyorum 35 yaşındayım belgem var tel 05334720432

 • Muammer dedi ki:

  Selamunaleykum mermer granit ustasıyım çalışırm 0523 434 55 76

 • Yakup dedi ki:

  Merhabalar ben otobüs ve kamyon ve diğer binek araçların tümünü kulanırım özel şofürlük yaparım katarda çalışmak isterim saygılar :tel. 0532 171 34 38

 • Mustafa dedi ki:

  Kuyumcu ustasıyım tamir vs imalat herseyi yapabilecek kapasitedeyim katarda calışmak istiyorum.

 • ibrahim işbilir dedi ki:

  Selamlar kalıp sıva fanyas ısıtmalıyım ustasıyım 25yillik yurtdışında çalıştım turkmenistanda ekibim var sizinle çalışmak isterim bir kişi isterseniz oda olur formende olurum ararsanız sevinirim teşekkürler isterseniz tekte gelirim ibrahim işbilir 05302335723

 • Gündüz dedi ki:

  Mobilya ustasıyım katarda iş varsa gitmek isterim şartlar nedir05309603681

 • Mevlut gulet dedi ki:

  Çiçekçiyim
  Çiçek bebekli arajman tasarım kesim makinam var.
  Katar’da çalışmak isterim.

 • Mevlut güler dedi ki:

  Yapay çiçek ustasıyım.
  Strafor kesim makinam var.
  Katar’da iş yapmak isterim.

 • Celal dedi ki:

  Merhaba Ben Loder opotoruyum 10 yıldır Loder opotoruyum yurtdışı iş arıyorum ehliyetim mevcuttur ülke fark etmez taş ocağı tecrubem var ve kömür maden ocağı tecrubem var hizli tren projesi kapsamında calistim

 • Özge dedi ki:

  Eşim için yurt dışında iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ozgecadir5@gmail.com

 • süleyman atasoy dedi ki:

  Mermer montaj ustasıyım 1996 yılından beri müteahhitlerle çalıştım. Yurt dışında da çalıştım Rusya’da çalıştım. 0533 425 05 68 bana ulaşabilirsiniz. suleymanatasoy1969@gmail.com

 • İsmail dedi ki:

  Şase damper dorse mekanik hidrolik kaynakçı ustasiyim baba meslegimdir

 • serkan otur dedi ki:

  selam aleyküm katar çok şükran iş ariyorum

 • Hülya Türk dedi ki:

  Bende Tekstil’ Modelist giyim ve tasarım e-maıl hulyaturkist@hotmail.com

 • mustafa dedi ki:

  b en aşci mustafa

 • Yusuf dedi ki:

  Ben demirciyim kendim turkmen katarda calişmak isteyorin yardamci olursaniz sewinyorin bu tel nomeram +99363407103

 • Yaşar karaağaç dedi ki:

  Selam yaşar karaağaç ben mutfak genel yemek. Unlu ve tatli mamüller ustasıyım 16 yıllık yurt dışı tecrübem var isteyene cv atarım. Restaurant. Pastane. Otel. Şantiye. Yemekleri yapılır mutfak ekibim var

 • Bayram dedi ki:

  Yazın üç aylık çalışma vizesi nasıl alınır ben elekrik elektronik mühendisliği okuyorum ingilizce bölüm

 • Fahrettin dedi ki:

  Merhaba antalyada turizmde uğraşmaktayim katar da calismak istiyorum tesekkurler

 • mehmet özkan dedi ki:

  Yaşım 34 usta kaynakçıyım 18 yıllik mekanik kaynak isleri yapiyorum yurt dısinda çalismak istiyorum

 • Mustafa altuntop dedi ki:

  Alçı boya asmatavan duvar kağıdı fayans ekibim var sizinle çalışmak isterim

 • Mustafa altuntop dedi ki:

  Alçı boya asmatavan duvar kağıdı fayans ekibim var sizinle çalışmak isterim 05353766328

 • ahmet dedi ki:

  katarda calışmak istıyorum ehliyetim var lokanta restaurannt bahce işlerinde ıyı anlarım daha önce yurt dışında calıştım ahmet 05456902376

 • ALİM dedi ki:

  Merhaba ben sağlıkçıyım paramedik katar da Sağlık sektöründe çalışabilir miyim diplomam uluslararası geçerliliği var ama dil bilmiyorum .

 • Murat dedi ki:

  Yurt dışında çalışmak istiyorum

 • erol keleş dedi ki:

  inşaat kalıp ustasıyım daha once rönesans la rusyada albawani ile sudi arabistanda asilsanla ırak da calıştım sizinlede calışmak isterim su anda boştayım ulke neresi olursa olsun fakketmez 05458615161

 • Adnan şerşi dedi ki:

  eletrikçi ustasIyIm Lubnan ve suriyede ve türkiyenin çeşitli yerlerinde çalIştım ve yüksek okul mezunuyum ve sizinle çalIşmak isterim

 • caglar nizam dedi ki:

  b1 sevşyesinde ingilizce kursu tamamlamıştım. ingilizcemi daha da geliştireceğim. bu yaz paramedik olarak mezun olacağım. 11 yıldır acil tıp teknisyeni olarak çalıştım. gerçek şu ki memur olarak hayata devam etmek ülke şartlarında gittikçe zorlaşıyor(siyasi konulara kesinlikle giren yorum yapan biri değilim herkesle çalışabilirim) ve çalışma şartları zorlaşıyor. sadece bu yüzden yurt dışında çalışmak istiyorum. bu konularda tecrübesi olan biri bana yardımcı olabilir mi?

 • Yasin dedi ki:

  Merhaba alçı boya ekibim var referans verebilirim yasin34@mail.com

 • Mehmet özdemir dedi ki:

  Kalıpcıyım iş istiyorum saygılar

 • Huseyin dedi ki:

  Kalıp ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 • Erdem tembelo dedi ki:

  turizm otelcilik lise mezunuyum 2003 te basladım stajyer olarak suankı pozisyonum bar supervisıor ingilizcem orta seviye yurt dışı deneyimin sudı arabistan

 • Fatih DENİZ dedi ki:

  Tuğla yutong bims ustasıyım ekibim var paşaportlar tamam ilgilenlere duyurulur tel no 05378264962 acill

 • Mustafa altuntop dedi ki:

  Alçı boya asmatavan duvar kağıdı fayans ekibim var sizinle çalışmak isterim irtibat 05353766328 Mustafa altuntop

 • Bayram sevmiş dedi ki:

  Bursada oturuyorum 27 yaşındayım seramik ustasıyım 10 senedir bu işi yapıyorum ustalık belgemde var katarda çalışmak istiyorum

 • Nuretin dedi ki:

  Nuretin binali mobilya ustasıyım kapı pencere montaj ustasıyım 05342520424

 • Seref dedi ki:

  Merhaba ben 14 yıllık ekskavatör oprtorüyüm yurt dışında dolgun maaşlı iş arıyorum 05468987000

 • isa burme dedi ki:

  elektrik ciyim yurt dışında iş arıyorum tel. 0530 570 73 31

 • Seyhan dedi ki:

  25 senelik asansör ustasiyim katarda calismak istiyorum sartlari nelerdir ogrenmek istiyorum

  • Parasal Çözümler dedi ki:

   Merhabalar,

   Çalışma koşulları yapacağınız işe ve çalışacağınız firmaya göre değişir. Dubai’de binlerce firma var. Neredeyse sadece gökdelenlerden oluşan bir ülke. Asansörsüz bir hayat düşünülemez. Sizin iş alanınız Dubai’de oldukça geniş. Çok yüksek ücret beklentiniz olmasın ancak yabancı diliniz var ise iş bulmanız diğer sektörlere göre daha kolay olacaktır.

   iyi günler dileriz.

 • Şener dedi ki:

  Alçıpan dekarasyon ustasıdır yurtdışında dolgun maaşlı iş arıyorum 5446406887

 • Hasan dedi ki:

  Selamun aleyküm ben yaklaşık 9 yıllık su tesisatı ustasıyım yurt dışında iş bulmak istiyorum pasaportum yok ama iş bulursam çıkarabilirim yardımcı olabilecen kişilere şimdiden çok teşekkür ederim 05522475809 bana bu numaradan ulaşabilirsiniz

 • faruk dedi ki:

  selamin aleykum ben tir soforuyum is ariyorum 05326781959

 • Ali dedi ki:

  Merhaba iş makinesi operatörüyüm ihtiyaç duyulduğunda farklı alanlarda çalışabilirim teşekkürler. ali-genc_61@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

 • […] Katarda İş İmkanı Çalışmak İstiyorsanız […]

 • özgür dalmış dedi ki:

  katara gönderen ajanslar 05453730099

 • Mehmet dedi ki:

  Dekorasyon işi yapıyoruz ekip mız var aylikca
  0larak
  Clisiriz mehmet dündar
  0536 925 52 34

 • özgür dedi ki:

  Gerizekalinin biri haberim olmadan adimi ‘ve telefon numarami atmis katarA gonderiyo diye yok Boyle bisey arkadaslar lutfen 05453730099 numarayi aramayin bidaha özgür damis

 • Zafer Ürper dedi ki:

  Merhabalar ben zafer Ürper Ankara’da oturuyorum şirketiniz bünyesinde uzun süre çalışmak istiyorum mesleğim Duvar boya badana marangoz ve şoför maddi durumum çok kötü yardımcı olursanız sevinirim 05375228835

 • Mehmet Andıç dedi ki:

  Elektrik Teknisyeni Olarak Yurt Dışı İş Arıyorum
  Kalfalık.Ustalık.Usta Eğitici Belgelerim var.
  Ekat belgem var.36KV
  Meslek Lisesi Elektrik Elektronik Mezunuyum.
  Çok iyi işletme tecrübem vardır.
  15 yıl ve üzeri çalışma hayatım vardır.
  05375645000

 • Mehmet dedi ki:

  Her türlü inşaat ekibimiz muvcuttur ülke farketmez Mehmet Şimşek +90553-871-77-84

 • Ertugrul dedi ki:

  16yildir ascilik yapiyorum son 5senedirde restaurantlarda seflik yapiyirum sulu yemek ve dunya mutfagi bilirim yurtdisinda is ariyorum

 • Ramazan dedi ki:

  Merhabalar inşaatta düz işçi olarak çalışmak istiyorum ülke fark etmez 0546 242 8971

Bir Yorum Yapın